Mladou ženu trápila bolest hrudníku a nafouklé břicho. Důvod všechny šokoval.

225

Tento příběh Vás opravdu chytne za srdce. Zdravotní sestra Georgia McLennan (24) z Austrálie si v již velmi mladém věku musela vyslechnout šokující diagnózu. Georgii McLennan trápily bolesti hrudníku již na Silvestra 2016 a postupně se zhoršovaly. Musela to začít řešit.

Co se jí stalo?

Rozhodla se jednat. Když ale navštívila lékaře, dlouho nemohli přijít na to, o co jde. Zabralo to tři měsíce pravidelných návštěv. Občas musela žena k doktorovi třeba i několikrát týdně. Už se zdálo, že původ bolesti je nejspíš psychický, když odborníky napadlo vyzkoušet pozitronovou emisní tomografii (PET). “Měla jsem takové bolesti, že jsem k lékaři chodila obvykle jednou nebo dvakrát týdně.

Dostalo se to do takového bodu, kdy se zeptal, jestli to nemůže být jen v mé hlavě,” svěřila se McLennan britskému deníku The Sun. Vyšetření však prokázalo tragickou skutečnost – mladá žena měla tělo doslova prožrané rakovinnou, vnitřek jejího těla byl posetý nádory. “Později jsem zjistila, že si lékaři mysleli, že ještě ten víkend zemřu,” prozradila zdravotní sestřička. Věta, kterou by nechtěl slyšet nikdo. Jak to ale celé dopadlo?

loading...